Više

  Pojedinačno županijsko natjecanje iz matematike za učenike VI. i VII. razreda osnovnih škola

  Najčitanije

  Pojedinačno županijsko natjecanje iz matematike za učenike VI. i VII. razreda osnovnih škola održano je 18. svibnja 2019. godine u OŠ Stjepana Radića u Boku, na dan rođenja hrvatskog matematičara, astronoma, fizičara i filozofa, Ruđera Josipa Boškovića. Natjecanje je organizirala Udruga matematičara Ruđera Boškovića i Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa Vlade Županije Posavske.

  Na natjecanju je sudjelovalo 18 učenika VI. razreda i 17 učenika VII. razreda iz osnovnih škola s područja Županije Posavske, a za izradu zadataka imali su dva školska sata. Nakon pregleda radova proglašeni su najbolji.

  U kategoriji učenika VI. razreda:
  1. Miro Jelečević, OŠ Orašje Orašje
  2. Melina Horosković, OŠ Vladimira Nazora Odžak
  3. Edah Mujanović, OŠ Orašje Orašje

  U kategoriji učenika VII. razreda:
  1. Marko Živković, OŠ fra Ilije Starčevića Tolisa
  2. Sara Nedić, OŠ Orašje Orašje
  3. Iva Pejić, OŠ Stjepana Radića Bok

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti