Pojedinačno županijsko natjecanje iz matematike za učenike VI. i VII. razreda osnovnih škola

Najčitanije

Pojedinačno županijsko natjecanje iz matematike za učenike VI. i VII. razreda osnovnih škola održano je 18. svibnja 2019. godine u OŠ Stjepana Radića u Boku, na dan rođenja hrvatskog matematičara, astronoma, fizičara i filozofa, Ruđera Josipa Boškovića. Natjecanje je organizirala Udruga matematičara Ruđera Boškovića i Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa Vlade Županije Posavske.

Na natjecanju je sudjelovalo 18 učenika VI. razreda i 17 učenika VII. razreda iz osnovnih škola s područja Županije Posavske, a za izradu zadataka imali su dva školska sata. Nakon pregleda radova proglašeni su najbolji.

U kategoriji učenika VI. razreda:
1. Miro Jelečević, OŠ Orašje Orašje
2. Melina Horosković, OŠ Vladimira Nazora Odžak
3. Edah Mujanović, OŠ Orašje Orašje

U kategoriji učenika VII. razreda:
1. Marko Živković, OŠ fra Ilije Starčevića Tolisa
2. Sara Nedić, OŠ Orašje Orašje
3. Iva Pejić, OŠ Stjepana Radića Bok

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti