Više

  Pomozimo djeci u prometu i poštujmo prometne znakove

  Najčitanije

  U vremenu pred početak školske godine pripadnici MUP-a Županije Posavske svakodnevno će poduzimati određene mjere i radnje kako bi se povećala sigurnost učenika, sudionika u prometu, pri dolasku i odlasku iz škole. Među zadacima su uz ostalo raspoređivanje patrola policije u blizini školskih objekata sa zadatkom kontrole prelaska učenika na pješačkim prijelazima, brzine kretanja vozila, te postupanje kako vozača tako i pješaka sukladno prometnom znakovlju. Vršit će se pregled prometne signalizacije i pješačkih prijelaza, osobito u blizini škola. Rukovodioci odjeljenja prometne policije skupa sa policajcima u zajednici organizirat će predavanja i tematske razgovore sa korisnicama vrtića, predškolskom djecom i svim učenicima do trećeg razreda osnovnih škola sa ciljem upoznavanja djece sa osnovnim pravilima sigurnog sudjelovanja u prometu, a na roditeljskim sastancima o istoj problematici upoznat će i roditelje učenika tih uzrasta, izvijestili su iz MUP-a Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti