Posavski izlagači na 24. međunarodnom sajmu gospodarstva Mostar

Najčitanije

Na 24. međunarodnom sajmu gospodarstva Mostar koji će se održati od 2.5. do 6.5.2023. godine sudjelovati će 11 gospodarskih subjekata s prostora Županije Posavske i Vlada Županije Posavske kao pokrovitelj. Organizator za izlagače iz Posavine je Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP uz sudjelovanje Ureda za razvoj, europske integracije i borbu protiv korupcije ŽP.

Ukupan prostor na sajmu predviđen za izlagače s područja Županije Posavske je 343 m2, a dijeliti će ga sljedeći sudionici:
1. Vlada Županije Posavske
2. Koturić Toni d.o.o.
3. JD Saddlery d.o.o.
4. Sintofarm Adriatica d.o.o.
5. PePlast d.o.o.
6. Maxhof Gruppe d.o.o.
7. Domaća radinost Eko Posavina
8. Temax BH d.o.o.
9. Duo d.o.o.
10. Techno Win d.o.o.
11. The Ruler Epoxy
12. Drvorezbarski obrt Inova-Art

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti