Više

  Posjet Domu zdravlja Odžak

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić i ministar zdravstva i socijalne politike Damir Živković posjetili su Dom zdravlja Odžak. Sastanku su nazočili ravnatelj Doma zdravlja Odžak Ivan Ivić, izaslanik u Domu naroda Parlamenta Federacije BiH Ilija Ilić, ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP Ana Andrić i ministar prometa, veza i zaštite okoliša ŽP Pero Radić.
  -U posljednje tri godine, uz pomoć Vlade Županije Posavske, uložili smo oko milijun KM za saniranje financijskog stanja, te projekte novog lifta i nabavu sanitetskog vozila, a u tijeku su radovi toplotne izolacije. Pri Domu zdravlja imamo 12 ambulanti, redovnih i specijalističkih, patronažnu službu koja radi redovno, a petkom i doktor obilazi pacijente sa sestrom. Sljedeći planirani projekt je sanacija sanitarnog čvora, rekao je ravnatelj Ivan Ivić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti