Više

  Posjeta Ministarstvu prosvjete, znanosti, kulture i športa Vlade Županije Posavske

  Najčitanije

  Ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa Mario Pejić danas (19.04.2017.g.) je u uredu Ministarstva primio Isaaca Fergusona, predstavnika organizacije Crkve Isusa Krista svetaca posljednjih dana (Mormonska crkva) u Salt Lake City, te Dennisa i Dionne Newton predstavnike Crkve Isusa Krista svetaca posljednjih dana u BiH. Organizacija Crkve Isusa Krista svetaca posljednjih financira projekt ranog pregleda vida kod školaraca. Donirali su opremu Oftalmološkom odjelu Županijske bolnice u vrijednosti 17.000,00 KM. Projekt volonterski vodi dr.Nasiha Krpić, koordinator projekta je Edin Tahirović, a za tehničku pomoć projektu zaslužni su Zavod za javno zdravstvo i Županijska bolnica.
  -Želimo se zahvaliti na pomoći ministru Mariju Pejiću i Ministarstvu prosvjete, znanosti, kulture i športa, osoblju iz Zavoda za javno zdravstvo i Županijske bolnice. Ovakvi projekti zahtijevaju dobru koordinaciju, uvijek je zadovoljstvo vidjeti da ljudi surađuju na obostrano zadovoljstvo, te da svi radimo za dobro djece, izjavio je Isaac Ferguson, predstavnik organizacije Crkve Isusa Krista svetaca posljednjih dana.
  -Prvo bih se zahvalio Iku Fergusonu koji je ispred Crkve Isusa Krista svetaca posljednjih dana iz SAD-a donirao vrijednu opremu za provođenje skrininga vida djece u našim školama koja će nam služiti i narednih godina. Također, želim se zahvaliti i bračnom paru Newton koji su donirali sredstva za vodoopskrbu t u OŠ Braće Radića u Domaljevcu. Zahvaljujući trudu ovih dobrih ljudi pokrenuti su ovi projekti, ima ih još u planu i nadam se da će se naša suradnja nastaviti, kazao je ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa Mario Pejić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti