Više

  Posjeta predstavnika OSCE-a Ministarstvu pravosuđa i uprave ŽP

  Najčitanije

  Predstavnici ureda OSCE-a u Tuzli, na čelu s šefom terenskog ureda Misije OSCE-a u Tuzli Damirom Gnjidićem, posjetila je Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske u Odžaku. Ovom prilikom razgovarano je o prednacrtu Zakona o lokalnoj samoupravi Županije Posavske kao i o prednacrtu Zakona o zaštiti prijavitelja korupcije u institucijama u Županiji Posavskoj. Poseban naglasak je bio na usklađivanju Ustava Županije Posavske s Ustavom Federacije Bosne i Hercegovine. Također je razgovarano o radu Tima za sprečavanje korupcije u Županiji Posavskoj kao i o provedbi Akcijskog plana za provedbu Strategije za borbu protiv korupcije u Županiji Posavskoj. Tijekom ovog susreta, naglašena je spremnost za nastavkom dobre suradnje između Ministarstva i ureda OSCE-a u Tuzli, izvijestili su iz Ministarstva pravosuđa i uprave Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti