Više

  Posjeta voditelja Ureda OESS-a u Tuzli Ministarstvu prosvjete, znanosti, kulture i športa

  Najčitanije

  Ministrica prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske Ana Andrić, sa suradnicima, primila je jučer (25.03.) u ministarstvu u Orašju izaslanstvo OESS-a BiH, Ured u Tuzli, predvođeno voditeljem Ureda Damirom Gnjidićem.

  -U radnoj posjeti Ministarstvu razgovaralo se o projektima iz oblasti obrazovanja koji su realizirani u proteklom periodu u organizaciji OESS-a s posebnim naglaskom na izrađene Smjernice na prepoznavanju diskriminacije u oblasti obrazovanja i Indeksu inkluzivnosti, koji je i praktično zaživio u našim školama kroz izradu Razvojnih planova škola, priopćili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Vlade Županije Posavske.

  Tijekom sastanka predložen je novi projekt u kojem bi se usavršavali ravnatelji škola Županije Posavske iz oblasti upravljanja, a bilo je riječi i o ostalim aktualnostima značajnim za rad škola. Također je istaknuto obostrano zadovoljstvo suradnjom.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti