Više

  Posjeta Županijskoj bolnici u Orašju predstavnica Ministarstva zdravlja RH i Državnog ureda za Hrvate izvan RH

  Najčitanije

  Predstavnica Ministarstva zdravlja Republike Hrvatske (Sektor za Europske fondove, strukturne reforme i međunarodne projekte) Anita Drnetić, voditeljica Odjela, skupa sa Elizabetom Kaleb, voditeljicom Službe za provedbu natječaja i praćenje projekata pri Državnom uredu za Hrvate izvan Republike Hrvatske, posjetile su danas ( 05.05.) Županijsku bolnicu u Orašju. U radnom su sastanku sudjelovali uz ravnateljicu bolnice dr. Ružicu Vukić sa suradnicima, ministar zdravstva, rada i socijalne politike u Vladi Županije Posavske Damir Živković i ravnatelj Zavoda za zdravstveno osiguranje Županije Posavske Josip Vidović.

  Ravnateljica bolnice dr. Vukić gošće je upoznala sa aktualnim temama iz oblasti sekundarne zdravstvene zaštite i razvitkom Županijske bolnice koja djeluje na lokacijama u Orašju i Odžaku. Teme razgovora bile su vezane i za unaprjeđenje suradnje kroz zajedničke projekte iz oblasti zdravstvene zaštite. Nakon radnog dijela sastanka domaćini su gošće proveli kroz dio bolničkih kapaciteta u Orašju, kako bi se i praktično upoznale sa izloženim navodima sa sastanka.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti