Više

  Potpisan ugovor o redovitom održavanju regionalnih cesta u Županiji Posavskoj za 2023. godinu

  Najčitanije

  U zgradi Vlade Županije Posavske u Orašju potpisan je Ugovor o redovitom održavanju regionalnih cesta u Županiji Posavskoj za 2023. godinu. Nakon okončanja otvorenog postupka javne nabavke sukladno Zakonu o javnim nabavkama u BiH, te odabira najpovoljnijeg ponuđača, potpise na ugovor su stavili ministar prometa, veza i zaštite okoliša Anes Osmanović i direktor „Ceste“ d.d. Mostar Branko Bago.
  Ugovor za javnu nabavku radovi – „Redovito održavanje regionalnih cesta u Županiji Posavskoj za 2023. godinu“ dodijeljen je ponuđaču „CESTE“ d.d. Mostar u skladu s ponudom i s ponuđenom cijenom 538.640,00 KM bez PDV-a, a nakon provedene e-aukcije u skladu sa Pravilnikom o uvjetima i načinu korištenja e-aukcije. Procijenjena vrijednost javne nabavke bez PDV-a je 545.000,00 KM.

  Redovito održavanje regionalnih cesta u Županiji Posavskoj za 2023. godinu (u ljetnim i zimskim uvjetima) provoditi će se na sljedećim regionalnim cestama:
  U općini Odžak:
  -Regionalna cesta R-464a, dionica Odžak – Donji Svilaj ukupne dužine 14000 m;
  -Regionalna cesta R-464b, (bivša SLC 10 Novi Grad (M-14.1) – Gornja Dubica (M 14.2) ukupne dužine 8958 m;

  U općini Domaljevac–Šamac
  -Regionalna cesta R-464c, (bivša SLC1 ulica Sv.Ane kroz Domaljevac – SLC 4 – ulica Nikole Tesle kroz Brvnik – granica entiteta RS) ukupne dužine 5730 m;

  U općini Orašje:
  -Regionalna cesta R-463, dionica Donja Mahala – Bok, ukupne dužine 8000 m;
  – Regionalna cesta R-463a, (bivša SLC 1 ulica Filipovići Bok – križanje sa R-463 – ulica Kralja Tomislava (Oštra Luka) – Školska ulica (Oštra Luka) do križanja sa ulicom Šošino brdo (Oštra Luka) – SLC 2 ulica Šošino brdo (Oštra Luka) – Brvnik – granica entiteta RS) ukupne dužine 5700 m;
  -Regionalna cesta R-463b, (bivša SLC 5 ulica Vladimira Nazora (Tolisa) – križanje s M-14.2 i križanje s R-463) ukupne dužine 3350 m;
  -Regionalna cesta R-463c, (bivša LC UG2 Ugljara križanje sa M-14.2 – Ugljara centar -SLC 7 (Ugljara- Centar)-ulica Josipa Bana Jelačića (Donja Mahala)-križanje sa M- 14.2.) ukupne dužine 2400 m, izvijestili su iz Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti