Više

  Potpisan ugovor sa tvrtkom Ceste d.d. Mostar o redovitom održavanju regionalnih cesta

  Najčitanije

  U uredu predsjednika Vlade Županije Posavske Marijana Klaića u Orašju, potpisan je ugovor o ovogodišnjem održavanju regionalnih cesta na području Županije Posavske u dužini od 56 km. Potpise na ugovor sa tvrtkom Ceste d.d. Mostar o redovitom održavanju regionalnih cesta u Županiji Posavskoj stavili su ministar prometa, veza, turizma i zaštite okoliša Alija Kusur i direktor Kristijan Milas. Vrijednost ugovorenih radova iznosi 148.000,00 KM,  a odvijat će se u vremenu od 26. 06. do 15.11. 2016.g.

  Radi se o održavanju sljedećim smjerovima regionalnih dionica cesta na području Županije Posavske:

  • regionalna cesta R-464 dionica Orašje – Grebnice, dužine 18 km
  • regionalna cesta R-463 dionica D.Mahala – Bok, dužine 8 km,
  • regionalna cesta R-464 dionica Prud – Odžak, dužine 16 km
  • regionalna cesta R-464a dionica Odžak – D. Svilaj, dužine 14 km

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić izrazio je zadovoljstvo dosadašnjom suradnjom sa tvrtkom Ceste d.d. Mostar i izrazio očekivanja ispunjavanja svih ovogodišnjih ugovornih obveza. Direktor Cesta d.d. Mostar Kristijan Milas također je zadovoljan suradnjom ostvarenom sa Županijom Posavskom i obećao kako će se na vrijeme izvršavati sve ugovorne obveze redovitog održavanja cesta.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti