Više

  Potpisani ugovori s gospodarstvenicima

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja Vlade Županije Posavske upriličilo je danas (29.11.) u Odžaku i Orašju potpisivanje ugovora sa 72 gospodarska subjekta s područja Županije Posavske. Potpisani ugovori odnose se na 4 javna poziva objavljena 19.08.2019.godine i to za:

  -„Javni poziv za prikupljanje prijava privatnih poslodavaca za sufinanciranje upošljavanja neuposlenih osoba sa visokom i višom stručnom spremom“ s 8 gospodarskih subjekata za 13 uposlenika u vrijednosti 141.600,00 KM;
  -„Javni poziv za prikupljanje prijava privatnih poslodavaca za subvencioniranje troškova prekvalifikacije i dokvalifikacije“ s 3 gospodarska subjekta u vrijednosti 3.490,00 KM;
  -„Javni poziv za odabir korisnika nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih sufinanciranju troškova nabavke osnovnih sredstava“ sa 65 gospodarskih subjekata u vrijednosti 340.316,00 KM i
  -„Javni poziv za prikupljanje prijava za dodjelu (refundaciju) nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih regresiranju kamata na investicijske kredite i kredite za nabavku obrtnih sredstava“ s 22 gospodarska subjekta.

  -Želim Vam uspjeh u radu i nadam se da ćemo i ubuduće ostvarivati korektnu suradnju, kazao je uz ostalo u prigodnom obraćanju gospodarstvenicima ministar gospodarstva i prostornog uređenja Vlade ŽP Dragutin Živković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti