Više

  Potpisani ugovori za projekte utopljavanja škola

  Najčitanije

  Ana Andrić, ministrica prosvjete znanosti kulture i sporta ŽP potpisala je jučer (09.06.) u Sarajevu ugovore o dodjeli sredstava “Tekući transferi drugim razinama vlasti i fondovima-za projekt utopljavanja zgrada radi uštede energije”. Ugovor je potpisao i Josip Martić, ministar prostornog uređenja u Vladi Federacije BiH.
  Ugovori su vrijednosti 100.000,00 KM i to 50.000,00 KM za utopljavanje učeničkih radionica Srednje škole Pere Zečevića Odžak i 50.000,00 KM za utopljavanje OŠ „Stjepan Radić“ Bok-područna škola Matići. Sredstva su dodijeljena po Javnom pozivu za odabir korisnika Programa utroška sredstava sa kriterijima raspodjele sredstava “Tekući transferi drugim razinama vlasti i fondovima-za projekt utopljavanja zgrada radi uštede energije”.
  Ceremoniji potpisivanja ugovora nazočili su također Mijo Matanović, zastupnik u Zastupničkom Domu Parlamenta BiH i Zdravko Buljeta, pomoćnik ministra u federalnom ministarstvu prostornog uređenja.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti