Više

  Potpisivanje ugovora o dodjeli (refundaciji) nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih sufinanciranju upošljavanja neuposlenih osoba

  Najčitanije

  U zgradi Vlade Županije Posavske u petak (07.12.) je upriličeno potpisivanje ugovora o dodjeli (refundaciji) nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih sufinanciranju upošljavanja neuposlenih osoba kod privatnih poslodavaca po provedenom „Javnom pozivu za prikupljanje prijava privatnih poslodavaca za financiranje upošljavanja neuposlenih osoba“.
  -Vlada kontinuirano provodi ovaj program sufinanciranja. Potpisivanjem ovih ugovora uposlena je 21 mlada osoba u 14 poduzeća. Sufinanciranjem u godini dana pomažemo našim poduzetnicima sa 600,00 KM mjesečno za osobe sa završenom višom stručnom spremom ili prvim stupnjem po bolonjskom procesu, a za osobe sa završenom visokom stručnom spremom ili drugim stupnjem po bolonjskom procesu 800,00 KM mjesečno. Vidimo da su naši poduzetnici prepoznali ovaj program i da mlade osobe koje su završile fakultete svojim znanjem mogu doprinijeti unaprjeđenju njihovog poslovanja, izjavio je ministar gospodarstva i prostornog uređenja Darko Kasap.

  Ovdje možete preuzeti Odluku

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti