Više

  Potpisivanje ugovora o dodjeli stipendija

  Najčitanije

  U zgradi Vlade Županije Posavske u Orašju danas (09.02.) upriličeno je potpisivanje ugovora o dodjeli stipendija za studente s područja Županije Posavske za akademsku 2020./2021. godinu. Redovitim studentima na visokoškolskim ustanovama dodijeljene su stipendije: za dva učenika generacije, za 11 studenata koji su stipendiju dobili prema uspjehu i 12 stipendija za studente slabog imovinskog stanja. Ana Andrić, ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta u Vladi ŽP pozdravila je studente, te im je zaželjela uspjeh u školovanju.
  Ugovori su potpisani nakon provedenog Javnog natječaja za dodjelu stipendija Županije Posavske za akademsku 2020./2021. godinu od 02.12.2020. godine.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti