Više

  Potpisivanje Ugovora o korištenju nepovratnih financijskih sredstava za novoosnovane obrte

  Najčitanije

  U zgradi Vlade Županije Posavske danas (04.11.2016.) je upriličeno potpisivanje Ugovora o korištenju nepovratnih financijskih sredstava za novoosnovane obrte. Ministar gospodarstva i prostornog uređenja ŽP Darko potpisao je Ugovore sa obrtnicima kojima su dodijeljena nepovratna financijska sredstva. Na prostoru Županije Posavske u 2016. godini je registrirano 55 novih obrta.


  -Ovom mjerom smo željeli potaknuti obrtništvo na prostoru Županije Posavske, time što je svakom novoosnovanom obrtu dalo nepovratna financijska sredstva u visini do 1.000,00 KM što je dostatno za godišnje materijalne troškove i samu registraciju obrta. Ministarstvo će zajedno sa Obrtničkom komorom Županije Posavske i obrtnicima, do kraja godine, osmisliti program za 2017. godinu koji će osigurati pomoć obrtnicima u njihovom poslovanju, kao što ćemo zadržati i ovaj program za pomoć novoosnovanim obrtima u 2017. godini, izjavio je ministar gospodarstva i prostornog uređenja Darko Kasap.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti