Više

  Potpisivanje ugovora za novoosnovane obrte u ŽP

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja Vlade  Županije Posavske upriličilo je u Odžaku i Orašju potpisivanje ugovore sa ukupno 30 obrtnika sa područja Županije Posavske. Ugovori su ukupno vrijedni 38.024,00 KM. Potpisani ugovori se odnose na „Javni poziv za dodjelu (refundaciju) nepovratnih financijskih sredstava kao podrška novoosnovanim obrtima“, koji je objavljen 19.08.2019. godine, a obrtnici su pojedinačno ostvarili subvencije u iznosu od 200,00 KM do 1.600,00 KM. Ministar gospodarstva i prostornog uređenja Dragutin Živković obrtnicima je poželio uspjeh u daljnjem radu te je istaknuo kako se nada da će u budućnosti nastaviti suradnju na obostrano zadovoljstvo.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti