Više

  Povećane gužve na graničnim prijelazima

  Najčitanije

  Ovih su dana na graničnom prijelazima u Županiji Posavskoj zabilježene povećane gužve i periodična čekanja. Ulazilo se i izlazilo u nekoliko prometnih traka. Ove je godine u rodni kraj pristigao veliki broj iseljenih, pa su zamjetno bila povećana prometovanja, a zbog povratka, jučer je bila gužva tijekom cijeloga dana. Danas je na izlazu iz BiH, prema graničnom prijelazu od Orašja prema Županji osobito velika kolona teških motornih vozila.

  -Nije bilo većih nervoza niti incidenata jer su se putnici pripremili i već navikli na takve situacije, a ovih dana nije bilo ni problema u odvijanju prometa na graničnim prijelazima, kažu iz Postrojbe granične policije Orašje. Od jutros je pojačana frekvencija teretnih motornih vozila, a kolona na izlazu iz BiH duga je oko 2 kilometra.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti