Više

  Poziv kandidatima za vozače koji su položili praktični dio vozačkih ispita

  Najčitanije

  Obavještavamo Vas da smo od strane Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa  Županije Posavske obaviješteni o velikom broju kandidata za vozače koji su uspješno položili praktični dio vozačkog ispita, nakon koga su zaprimili Uvjerenje o položenom ispitu koje su bili dužni čim prije, a najkasnije u roku od 1 godine  predati bazi CIPS-a skupa sa Zahtjevom za izdavanje vozačke dozvole, kao dokaz o položenom ispitu, a isto nisu učinili u zakonom propisanom roku. Upozoravamo vozače da isto Uvjerenje ne može služiti kao Vozačka dozvola i da je nužno da čim prije podnesu zahtjev za izdavanje adekvatne vozačke dozvole kako ih ne bismo kroz preventivne akcije zatekli u prekršajima obzirom da su novčane kazne za ovaj prekršaj velike.

  Sa poštovanjem!!!

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Samostalni inspektor policije

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti