Više

  Poziv poljoprivrednicima u ŽP da dostave dokumentaciju za federalne poticaje

  Najčitanije

  Objavom federalnog Programa novčanih potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju za 2019. godinu, u iznosu od 68.700.000,00 KM, djelatnici Sektora poljoprivrede pri Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ŽP pristupaju ubrzanim aktivnostima u njegovoj implementaciji. Poljoprivredni proizvođači koji su započeli proizvodnju u 2018. godini (prije ili poslije 01.10.2018. godine), a završili je prije objave ovog Programa, kompletnu dokumentaciju dostavljaju nadležnom županijskom ministarstvu najkasnije u roku od 30 dana od dana stupanja na snagu ovog programa. Navedeni rokovi odnose se na biljnu proizvodnju -uljarice (uljana repica, suncokret i soja), duhan i proizvodnja sjemena te na životinjsku odn. animalnu proizvodnju – proizvodnja svježeg kravljeg mlijeka, goveđeg mesa – tov junadi, svinjskog mesa – tov svinja i peradarska proizvodnja (uzgoj 18-to tjednih pilenki). Imajući u vidu propisane rokove, iz županijskog ministarstva pozvali su poljoprivredne proizvođače na koje se odnose navedene proizvodnje da u što kraćem roku kompletiraju potrebnu dokumentaciju i dostave u ovo ministarstvo kako bi njihovi djelatnici mogli obraditi materijale i proslijediti u daljnju proceduru u Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva. Sve dodatne informacije možete dobiti pozivom na broj 031 714 364.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti