Više

  Poziv za darivanje krvi

  Najčitanije

  Naša je županija poznata po humanosti, posebno kada je darivanje krvi u pitanju po čemu smo u samom vrhu u F BIH. Kako bi se taj trend nastavio i kako bi pacijenti uvijek imali dostupnu potrebnu skrb, kada je krvna plazma u pitanju, Crveni križ ŽP i Služba za transfuzijsku medicinu Županijske bolnice Orašje pokrenuli su novu akciju darivanja krvi koja se provodi ovoga tjedna.

  Dr. Milica Mott, voditeljica Službe očekuje dobar odaziv naših davatelja jer kaže kako je ovdje zaista razvijena svijest građana o darivanju krvi. „Činimo sve da imamo dovoljne količine krvi svih krvnih grupa u svakom trenutku, jer smo svjesni činjenice da krv treba čekati pacijenta, a ne pacijent krv“, naglasila je dr Mott. Zahvalila je svim dobrovoljnim darivateljima krvi na velikom srcu i humanosti iskazanim kroz darivanje krvi, koja život znači.

  Darivanje krvi je organizirano do petka 14. travnja u Službi za transfuzijsku medicinu bolnice u Orašju, od 8 do 13 sati.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti