Predsjedateljica Vijeća ministara BiH Borjana Krišto posjetila Županijsku bolnicu Orašje

Predsjedateljica Vijeća ministara Bosne i Hercegovine Borjana Krišto posjetila je danas (8.2.) Županijsku bolnicu Orašje zajedno s predsjednikom Vlade Županije Posavske Đurom Topićem.

Ravnatelj bolnice dr. Perica Jelečević upoznao je predsjedateljicu s trenutačnim stanjem u bolnici, ali i projektima koji se realiziraju. Također, razgovaralo se o unaprjeđenju zdravstvenog sustava kroz proces pristupanja EU-u.

Predsjedateljica Krišto je izrazila snažnu podršku Upravi bolnice i čestitala na ostvarenim rezultatima. Obveza svih razina vlasti u BiH je konstantan rad na unaprjeđenju cjelokupnog zdravstvenog sustava sukladno ustavnim nadležnostima.

Na kraju, ravnatelj dr. Jelečević je uručio predsjedateljici Krišto monografiju koja je izrađena u povodu 30 godina postojanja ove bolnice.