Više

  Predsjednik Federacije BiH Marinko Čavara posjetio Vladu ŽP

  Najčitanije

  Predsjednik Federacije Bosne i Hercegovine Marinko Čavara u posjeti je Županiji Posavskoj. U sklopu posjete u Vladi Županije Posavske u Orašju razgovarao je s predsjednikom Vlade Županije Posavske Đurom Topićem i predsjednikom Skupštine Županije Posavske Blažom Župarićem.

  Predsjednici Topić i Župarić iskazali su zadovoljstvo posjetom predsjednika Federacije BiH kojeg su upoznali s aktualnim temama iz rada županijske zakonodavne i izvršne vlasti, s naglaskom na razvojnim projektima u kojima bi dobrodošla i potpora s federalne razine vlasti.

  Posjeta Predsjednika Federacije BiH Županiji Posavskoj nastavlja se večerašnjom svečanošću u Tolisi, na kojoj je predviđeno da predsjednik Federacije BiH Čavara otvori trodnevnu manifestaciju „Dani Tolise“.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti