Predsjednik Vlade Marijan Klaić uputio čestitku povodom Ramazanskog Bajrama

Najčitanije

ORAŠJE – Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić, u svoje osobno i u ime Vlade Županije Posavske, uputio je čestitku povodom Ramazanskog Bajrama:

-Svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Županiji Posavskoj srdačno čestitam veliki islamski praznik Ramazanski Bajram uz iskrene želje za mir, dobro zdravlje, osobnu i obiteljsku sreću.Neka Vam blagdansko vrijeme protekne u miru, radosti, obiteljskom zajedništvu. Neka ujedno blagdansko duhovno ozračje bude poticaj izgradnji mira i razumijevanja, dijaloga i suradnje, za dobro cijele naše društvene zajednice,stoji u čestitki predsjednika Vlade Županije Posavske Marijana Klaića.

Bajram Šerif Mubarek Olsun

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti