Više

  Predsjednik Vlade održao sastanak s predstavnicima organizacijskog odbora „Dani sjećanja“

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić održao je danas (3.5.) sastanak s predstavnicima organizacijskog odbora „Dani sjećanja“. Sastanku je nazočila i ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP Ana Andrić. Razgovarano je o obilježavanju „Dana sjećanja“ koji će se održati uz pokroviteljstvo Vlade Županije Posavske i Hrvatskog narodnog sabora BiH. Središnji događaj je 25.5.2024. godine kada će se upriličiti polaganje vijenaca u Spomen parku, te procesija i sveta misa na Nujića groblju za žrtve Drugog svjetskog rata i poraća odžačkog i podvučjačkog kraja. U sklopu programa će se održati križni put, promocija knjige, sveta misa u Garevcu, odbojkaški turnir i polumaraton.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti