Više

  Predsjednik Vlade Topić posjetio „Kuću nade“

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić u pratnji ministara zdravstva i socijalne politike Damira Živkovića, ministrice prosvjete, znanosti, kulture i sporta Ane Andrić i ministra financija Mije Stanića posjetili su Udrugu osoba sa poteškoćama u razvoju „Kuća nade“ u Odžaku.

  Tijekom razgovora sa predsjednicom Udruge Ivankom Šimić članovi županijske vlade upoznati su sa aktualnostima vezanim za rad ove ustanove. U „Kući nade“ Odžak uz organiziranje dnevnog boravka i brojnih radionica edukacije, osobito su ponosni na projekt novootvorenog stambenog programa „Skrb izvan vlastite obitelji“.

  -U radosnom domu nastojimo pridonijeti razvoju sposobnosti svojih korisnika usvajanjem osnovnih znanja neophodnih za svakodnevni život čime su manje ovisni o tuđoj pomoći, istaknula je Šimić i zahvalila na interesu Vlade za rad Udruge.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti