Više

  Predsjednik Vlade uručio nagrade pobjednicima malonogometnih turnira

  Najčitanije

  Trijumfom ekipe Caffe Yogi, sinoć je u Orašju završio „4. Božićni turnir u malom nogometu Orašje 2021, na kojem su nastupile 24 seniorske i 7 veteranskih ekipa. Na parketu Sportske dvorane u Orašju u protekla dva tjedna odigrano je više od 50 utakmica. U finalnoj utakmici Caffe Yogi je svladao ekipu Aroma Bradić caffe bar Berekin Vinkovci. U kategoriji veterana pobjednički pokal je osvojila ekipa Moby Shop Orašje, pobijedivši Veterane Matića. Nagrade najuspješnijim ekipa i pojedincima uručio je predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić.

  Božićni malonogometni turnir održan je i u sportskoj dvorani u Odžaku. Simboličnim izvođenjem početnog udarca predstavnici Udruge „Kuća nade“ otvorili su završnu večer Božićnog turnira. Pobjednik turnira je ekipa New Style Odžak, drugoplasirani su KSC Modriča i na trećem mjestu NK Odžak 102. I na ovome je sportskom događaju turniru pobjednicima malonogometnoga turnira nagrade uručio predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti