Više

  Predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić i ministar Damir Živković obišli nove prostore Zavoda za javno zdravstvo ŽP

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić s ministrom zdravstva i socijalne politike ŽP Damirom Živkovićem obišao je danas (23.2.) nove prostorije Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske. Kroz novouređene prostore ih je provela Danica Jozić, ravnateljica Zavoda za javno zdravstvo ŽP.
  Zavod je preseljen iz Druge ulice broj 4, te je započeo s radom od 21.2.2023. godine na adresi Treća ulica broj 54 (bivša zgrada Crvenog križa).

  Predsjednik Topić izrazio je zadovoljstvo što je Zavod preseljen u nove prostorije i što na novoj adresi ima adekvatnije uvjete za redovan rad i jačanje kapaciteta, što je izuzetno bitno u izvanrednim situacijama kakva je bila pandemija corona virusa. Vlada ŽP je preko resornog ministarstva financijski pomogla da se ostvari ovaj projekt kojim se zdravstvo na području ŽP diže na jednu višu razinu, istaknuo je predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti