Više

  Predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić primio u posjetu predsjednika Vlade F BiH Nermina Nikšića

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić danas (18.10.) je u Vladi ŽP u Orašju primio predsjednika Vlade Federacije BiH Nermina Nekišića. U izaslanstvu su bili federalni ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Kemal Hrnjić i savjetnik federalnog ministra raseljenih osoba i izbjeglica Amir Zahirović. Na radnom sastanku u županijskoj Vladi bili su također Blaž Župarić, predsjednik Skupštine Županije Posavske, Mirsad Ahmetović – potpredsjednik Vlade ŽP i ministar pravosuđa i uprave Županije Posavske, ministri u Vladi Županije Posavske Mijo Stanić, Mato Brkić, Pero Radić te zastupnici Ivo Vincetić, zastupnik i član Odbora za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo u Zastupničkom domu Parlamenta FBiH i Damir Hamidović- zastupnik u Skupštini Županije Posavske.
  Na sastanku je bilo riječi o prioritetnim projektima koji se odvijaju na području Županije Posavske te aktualnim temama osobito iz oblasti poljoprivredi, pri čemu je izražena obostrana spremnost u zajedničkom rješavanju svih tema.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti