Predsjednik Vlade ŽP Klaić u Sarajevu na sastanku sa Federalnim ministrom Martićem

Najčitanije

Ministar prostornog uređenja Josip Martić danas (16.03.) održao je radni sastanak u sjedištu Federalnog ministarstva prostornog uređenja u Sarajevu sa predsjednikom Vlade Posavske Županije Marijanom Klaićem. Predsjednik Klaić ga je izvijestio o realiziranom projektu rekonstrukcije dionice savskog nasipa na lokalitetima Prud i Tursinovac , planiranim aktivnostima na izgradnji i rekonstrukciji ostalih dionica nasipa u  Posavskoj Županiji, kao i ostalim aktivnostima na realizaciji ovoga projekta.

Također je bilo govora i o potrebi sanacije šteta prouzročenih poplavama i na ostalim infrastrukturnim projektima, te aktivnostima vezanim za pristupanje izradi prostornog plana Posavske Županije.

sastanak sarajavo  min

Ministar Martić izrazio je spremnost potpore resornog ministarstva za sanaciju šteta nastalih uslijed poplava i klizišta koje su na području Posavske Županije procijenjene na višemilijunske iznose, kao i potporu izradi Prostornog plana Županije Posavske.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti