Više

  Predsjednik Vlade ŽP održao sastanak s izaslanstvom Organizacijskog odbora “Dani Tolise”

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić danas je primio izaslanstvo Organizacijskog odbora „Dani Tolise“ predvođeno predsjednikom Danielom Dominkovićem. Povod sastanka i razgovora bila je 18. po redu manifestacija „Dani Tolise“, čiji je suorganizator Vlada Županije Posavske.
  Ususret manifestaciji 1. lipnja na rijeci Savi održat će se regata kajacima, kanuima i SUP- daskama od Domaljevca do Tolise. Manifestacija “Dani Tolise” počinje 3. lipnja i trajat će do 9. lipnja. Od sadržaja manifestacije izdvajamo izložbu slika, dodjelu književne nagrade fra Martin Nedić, smotru folklora, promociju knjige “Toliški kraj na starim geografskim kartama” autora Marka Matolića i Siniše Zlatarevića. Održat će se natjecanje u starim sportovima “Igrarijada”, odbojkaški i šahovski turnir, te biciklijada, izbor najbolje pogače i „Ethno Plugged In“ festival – plesni concert Asambla narodnih plesova i pjesama Hrvatske LADO.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti