Više

  Predsjednik Vlade ŽP posjetio Požeško-slavonsku županiju

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić sastao se jučer (29.11.2023. g.) u Požegi sa županicom Požeško-slavonske županije Antonijom Jozić. Sastanku su nazočili ravnateljica Regionalnog koordinatora razvoja Požeško-slavonske županije – Panora Senka Horvat, pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Sunčica Bajić, pročelnica Ureda za gospodarstvo i graditeljstvo Jelena Ferdebar Hak i ravnatelj Ureda za razvoj, europske integracije i borbu protiv korupcije ŽP Marko Vukić.

  Tijekom susreta razgovaralo se o osnivanju agencije za razvoj, razmjeni iskustava i prekograničnoj suradnji, te povezivanju županija i suradnji. Također, istaknuta je važnost i potencijal pretpristupnih fondova, te pisanja i provedbe projekata.

  Na kraju susreta zaključeno je da će se održati radionica o pisanju projekata za djelatnike Ureda za razvoj, europske integracije i borbu protiv korupcije ŽP u Požeško-slavonskoj županiji.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti