Više

  Predsjednik Vlade ŽP posjetio župu sv. Petra i Pavla

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić, ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP Ana Andrić, ministar prometa, veza i zaštite okoliša ŽP Pero Radić, ministar financija ŽP Mijo Stanić, ministar zdravstva i socijalne politike ŽP Damir Živković i izaslanik u Domu naroda Parlamenta Federacije BiH Ilija Ilić posjetili su župu sv. Petra i Pavla Novo Selo-Balegovac. Župnik vlč. Matije Šimić dočekao je izaslanstvo, te je na sastanku iznio podatke vezane za župu i planirane projekte. Također je naglasio da se u župi sv. Petra i Pavla, u organizaciji kulturnog umjetničkog društva fra Ivo Šimić kao nositelja projekta, održava radionica sviranja tradicionalnog instrumenta šargije za što se očekuje pomoć resornog Ministarstva.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti