Više

  Predsjednik Vlade ŽP Topić uručio pehar pobjedniku Međunarodnog odbojkaškog turnira u Orašju

  Najčitanije

  Međunarodni odbojkaški turnir u Orašju dvodnevnog trajanja u organizaciji HOK Domaljevac okupio je uz domaćine, respektabilne i cijenjene ekipe regije „Mladost Ribola“ iz Kaštela kraj Splita, „Jedinstvo Franca“ iz Bijelog Polja u Crnoj Gori i „Jedinstvo“ iz Brčkog. Nastup u finalu izborili su domaćin HOK Domaljevac i šesterostruki prvak Hrvatske Mladost Ribola. Ekipa iz Hrvatske osvojila je turnir, drugo mjesto pripalo je domaćoj ekipi HOK Domaljevac, a treće ekipi brčanskog Jedinstva.

  Na svečanosti po završetku turnira, pokale za tri prvoplasirane ekipe uručili su Đuro Topić predsjednik Vlade ŽP, Stjepan Piljić načelnik općine Domaljevac-Šamac i Vlado Blažanović predsjednik HOK Domaljevac. Turnir je donio vrhunsku odbojku, privilegij koji malobrojne sredine sebi mogu priuštiti jer su u dva dana ugostili četiri eminentna odbojkaška kluba iz regije. Na parketu dvorane u Orašju potvrđeno je da se u Posavini može održavati jak međunarodni turnir, što je odlična promocija sporta i sredine. Domaćini su položili veliki organizacijski ispit, a gledatelji su vidjeli četiri uzbudljiva meča i uživali u vrhunskoj igri odbojkaša iz BiH, Hrvatske i Crne Gore. Zanimljivo je da su u sve tri gostujuće ekipe nastupale donedavni igrači HOK Domaljevca. U Mladost Riboli Ivo Ivić, u Jedinstvu iz Bijelog Polja Nikola Lončar i u Jedinstvu iz Brčkog Velibor Vuković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti