Više

  Predsjedniku Vlade Županije Posavske dodijeljena plaketa

  Najčitanije

  Dan hrvatskih branitelja Brodsko-posavske županije obilježen je 16. rujna 2022. g. svetom misom zadušnicom za sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje u kapeli Svete Ane, a potom i polaganjem vijenaca kod Spomenika poginulim hrvatskim braniteljima na Trgu Stjepana Miletića u Slavonskom Brodu, te svečanom akademijom u Gradskoj knjižnici Slavonski Brod. Svečanosti su nazočili izaslanik predsjednika Hrvatskog sabora predsjednik Županijske skupštine i saborski zastupnik Pero Ćosić u pratnji državne tajnice u Ministarstvu prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine Dunje Magaš, izaslanik predsjednika Vlade Republike Hrvatske ministar hrvatskih branitelja i potpredsjednik Vlade RH Tomo Medved, predstavnici PU Brodsko-posavske, izaslanstvo Brodsko-posavske županije na čelu sa županom Danijelom Marušićem i njegovim zamjenikom Markom Šimićem, izaslanik predsjednika Vlade Županije Posavske Drago Kopić, predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata te političkih stranaka.
  Dodijeljene su plakete u znak zahvalnosti na podršci i suradnji, između ostalih dobitnika, i ministru hrvatskih branitelja i potpredsjedniku Vlade RH Tomi Medvedu, predsjedniku županijske skupštine Peri Ćosiću, županu Danijelu Marušiću, generalu Mladenu Kruljcu, Siniši Staniću i predsjedniku Vlade Županije Posavske Đuri Topiću koju je preuzeo izaslanik Drago Kopić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti