Više

  Predstavljanje mogućnosti korištenja kreditnih sredstva Garantni fond NERDA

  Najčitanije

  ORAŠJE – Okrugli stol na temu „Predstavljanje mogućnosti korištenja kreditnih sredstva Garantnog fonda NERDA“ je održan 28.08.2015.g. u organizacji predstavnika Općine Orašje, a sudjelovali su predstavnici Vlade Županije Posavske, predstavnici Udruženja za razvoj NERDA Tuzla i poduzetnici s područja općina Orašje i Domaljevac-Šamac.
  Vlada Županije Posavske i Općina Orašje uplatile su po 50.000,00 KM za pristup fondu, a gospodarstvenicima iz općine Orašje i Domaljevac-Šamac bit će na raspolaganju400.000,00 KM za realizaciju projekata. Cilj okruglog stola je povećanje informiranosti malih i srednjih poduzetnika te obrtnika sa područja općina Orašje i Domaljevac–Šamac o mogućnostima i uvjetima korištenja kreditnih sredstava Garantnog fonda Udruženja za razvoj NERDA.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti