Više

  Predstavnici APIK-a održali obuku za kontakt točke u institucijama ŽP

  Najčitanije

  U organizaciji Agencije za prevenciju korupcije i koordinaciju borbe protiv korupcije (APIK) u Orašju je danas održana obuka kontakt točaka u institucijama Županije Posavske iz oblasti borbe protiv korupcije. Na početku obuke, ministrica pravosuđa i uprave Ana Andrić, pozdravila je prisutne i zaželjela im uspješan rad. Vladica Babić, pomoćnik ravnatelja u sektoru prevencije Agencije za prevenciju korupcije i koordinaciju borbe protiv korupcije na početku rada skupa u izjavi za medije naglasio je:

  -Danas smo u  Županiji Posavskoj započeli sa aktivnostima vezanim za izradu nove strategije i strateških dokumenata Županije Posavske,  kako bismo u vrlo kratkom periodu napravili pomake vezano za izgradnju cjelokupne mreže borbe protiv korupcije u Bosni i Hercegovini. Ciljnu grupu čine sve institucije Županije Posavske. Započinjemo aktivnosti prilikom izrade tih dokumenata da se odrede sve kontakt točke u svakoj instituciji unutar Županije Posavske, kazao je uz ostalo Vladica Babić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti