Više

  Predstavnici MK „Posavac“ Orašje u Vladi ŽP

  Najčitanije

  U susret manifestaciji internacionalnih susreta motorista u Orašju, danas je predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić u sjedištu Vlade u Orašju razgovarao sa predstavnicima Moto kluba „Posavac“ Orašje Mladenom Orkićem i Ivom Markovićem.

  Moto-klub „Posavac“ Orašje u suradnji sa matičnim Auto-moto klubom organizira 29. internacionalne susrete motorista. Susreti će se održati od 03.05. do 05.05.2019. godine na terenu AMK „Posavac“ Orašje (moto kamp Dusine).

  Predstavnici MK „Posavac“ upoznali su predsjednika Topića sa planom organiziranja ovogodišnjih susreta na kojima se očekuje preko 1.500 motorista, ne samo iz BiH i zemalja regije, već i europskih država (Njemačka, Austrija, Švicarska). Obećano je nastavljanje potpore Vlade Županije Posavske toj tradicionalnoj manifestaciji koja doprinosi ne samo gospodarstvu već i turističkoj ponudi Županije Posavske, naglašeno je tijekom razgovora u Vladi Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti