Više

  Prekogranična suradnja na prevenciji kriminaliteta

  Najčitanije

  U sklopu prekogranične suradnje prevencije kriminaliteta i zlouporabe opojnih droga predstavnici Ministarstva unutarnjih poslova Županije Posavske su, zajedno s prosvjetnim djelatnicima i učenicima srednjih škola iz Odžaka i Orašja, u petak 19. siječnja 2024. godine, u Donjem Miholjcu, imali priliku pogledati predstavu „Zmajevi koji ne lete“ u izvedbi glumaca Hrvatskog narodnog kazališta iz Osijeka. Predstava je nastala suradnjom Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku i koprivničkog kazališta Oberon te Ravnateljstva policije, Ministarstava unutarnjih poslova i Policijske uprave osječko-baranjske kao dio preventivnih aktivnosti vezanih za kriminalitet zlouporaba opojnih droga.
  Prije odlaska u Donji Miholjac, predstavnici Ministarstva unutarnjih poslova Županije Posavske, prosvjetni djelatnici i učenici srednjih škola iz Odžaka i Orašja, su posjetili Policijsku upravu osječko-baranjsku gdje ih je primio načelnik PU Ladislav Bece sa suradnicima, izvijestio je glasnogovornik MUP-a ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti