Press konferencija u Vladi Županije Posavske

Najčitanije

Nakon 14. sjednice Vlade Županije Posavske u Orašju, danas je u dvorani za sjednice održana i III. press konferencija.

Novinarima su se obratili predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić, ministrica financija Nada Ćulap i ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Mato Brkić.

Predsjednik Vlade ŽP novinarima je obrazložio teme koje su se našle na današnjoj sjednici najvišeg izvršnog tijela Županije Posavske. Predložene Nacrte zakona obrazložila je ministrica Ćulap, a ovogodišnje potpore u poljoprivredi u visini od 1.100.000,00 KM sa naglaskom na novim proizvodnjama koje će se poticati, pojasnio je ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Mato Brkić.

U posebnim emisijama „Otvorena vlade“ na Radio Orašju, Odžaku i Radio Preporod reemitirat će se press konferencija.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti