Više

  Prestanak epidemije zarazne bolesti COVID-19

  Najčitanije

  Ovim putem obavještavamo sve stanovnike Županije Posavske da je dana 08.06.2023. godine službeno stupila na snagu Naredba o prestanku epidemije zarazne bolesti COVID-19 („Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/23).
  Sukladno navedenoj Odluci nadležni organi u zdravstvenom sustavu, kroz svoje redovite aktivnosti, nastavit će sa nadzorom nad zaraznom bolesti COVID-19 kao i nad svim drugim zaraznim bolestima.
  Također želimo naglasiti da danom stupanju na snagu navedene Odluke prestaju važiti sve Zapovijedi Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske za sprječavanje zaraze i širenja koronavirusa na području Županije Posavske.

  M I N I S T A R
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti