Više

  Prevencija i postupanje policije i drugih nadležnih tijela u slučajevima nasilja u obitelji

  Najčitanije

  Temeljem zaključka sa 7. Sjednice stručnog kolegija Uprave policije, u službenim prostorijama MUP-a Županije Posavske u Orašju održan je sastanak na temu „Prevencija i postupanje policije i drugih nadležnih tijela u slučajevima nasilja u obitelji“ kojem su pored predstavnika Uprave policije MUP-a ŽP nazočili i predstavnici Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske, Županijske bolnice Orašje, Domova zdravlja i Centara za socijalni rad iz Odžaka, Domaljevac-Šamac i Orašje te predstavnica Udruge građana Nela iz Orašja kao predstavnik nevladine organizacije.
  Nakon provedene iscrpne i sveobuhvatne rasprave u vezi sa navedenom temom doneseni su određeni zaključci koji će biti dostavljeni nadležnima tijelima, izvijestio je glasnogovornik MUP-a ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti