Više

  Prevencija vršnjačkog nasilja i ovisnosti

  Najčitanije

  U skladu s Planom rada, Uprava policije MUP-a Županije Posavske je tijekom proteklih nekoliko tjedana na području Županije Posavske provela dvije preventivne kampanje: Kampanja prevencije vršnjačkog nasilja i Kampanja prevencije ovisnosti.

  Tijekom provedbe kampanja policijski službenici specijalizirani za rad na prevenciji vršnjačkog nasilja su održali prigodna predavanja svim učenicima osmih razreda osnovnih škola dok su policijski službenici specijalizirani za rad na prevenciji ovisnosti održali predavanja svim učenici prvih razreda srednjih škola vezano za ovisnosti o drogama, alkoholizmu, nikotizmu i kockanju odnosno klađenju, gdje su učenicima tom prilikom podijeljeni i edukativni letci, a sve s ciljem podizanja svijesti kod učenika radi smanjenja broja slučajeva vršnjačkog nasilja i prevencije navedenih ovisnosti.

  Kampanja je provedena uz suglasnost Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP i uz potporu nastavnika i profesora svih škola na čelu s ravnateljima, kojima se ovim putem zahvaljujemo na pomoći pri realizaciji kampanje te se nadamo nastavku uspješne suradnje, izvijestio je glasnogovornik MUP-a ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti