Više

  Prezentacija na temu „Postani vojnik OS BiH“

  Najčitanije

  U amfiteatru Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju za srednjoškolce završnih razreda danas (29.04.) održana je prezentacija na temu „Postani vojnik OS BiH“. Bili su prisutni i pripadnici 3.pješačke bojne 6.pješačke brigade OS BiH, smještene u vojarni u Bukovoj Gredi koji su upoznali srednjoškolce s prednostima vojnog poziva.

  –Naglasili smo mogućnosti usavršavanja, učenja stranih jezika ili promjene kategorije i slično. Upoznali smo ih s uvjetima prijave na natječaj, a na kraju su ponajviše pitanja postavili o visini plaće, kako se može otići u mirovne misije i opasnostima koje nosi vojničko zanimanje, izjavila je voditeljica prezentacije Suada Ćosić, načelnica Centra za regrutiranje i tranziciju sa sjedištem u Vojnoj bazi Dubrave.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti