Približiti EU projekte i sredstva iz IPA fondova

Najčitanije

Mogućnosti Instrumenta pretpristupne pomoći (IPA) II i pregled dostupnih izvora financiranja i osnove provedbe EU projekata, neke su od osnovnih tema dvodnevnog seminara u Orašju. Seminar prate zainteresirani sa područja Županije Posavske, Brčko Distrikta i Tuzlanskog kantona, a organizira Odjel za gospodarstvo ( pododjel za poduzetništvo, obrt i međunarodne fondove) HNS BiH, preko županijskog Ministarstva gospodarstva i prostornog uređenja Vlade ŽP. Skup se održava danas i sutra ( 21. i 22. 10.) u prostorima Školskog centra u Orašju.

-Želimo pružiti sve informacije koje su vezane za mogućnosti korištenja IPA projekata. Neophodna je edukacija u tom pogledu koja će biti realizirana kroz dva dana seminara za oko 30-tak zainteresiranih polaznika, kazao je ministar gospodarstva i prostornog uređenja Vlade Županije Posavske Darko Kasap, koji je otvorio seminar i zaželio uspješan rad polaznicima.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti