Više

  Prijava početka proizvodnje za ostvarenje federalnih novčanih potpora

  Najčitanije

  Iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske ponovno obavještavaju da poljoprivredni proizvođači koji ne izvrše prijavu početka proizvodnje na Obrascu P-1 za ostvarenje federalnih novčanih potpora za 2018.godinu sukladno propisanim rokovima, a koji se odnose na biljnu proizvodnju, proizvodnju sjemena i animalnu proizvodnju neće ostvariti pravo na federalnu novčanu potporu, a imajući u vidu da su rokovi prijave tekli od 01.01. tekuće godine. Poseban naglasak je na poljoprivredne proizvođače pšenice, soje, krmnog bilja i dr. Prijava početka proizvodnje uz predočenje osobne iskaznice obavlja se u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, svakim radnim danom od 08,00 do 16,00 sati.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti