Više

  Prijave učenika za upise u prve razrede srednjih škola

  Najčitanije

  Srednja strukovna škola Orašje, Školski centar fra Martin Nedić Orašje i Srednja škola Pere Zečevića Odžak danas (22.6.) počeli su primati prijave učenika za upise u 1. razrede za sljedeću školsku godinu. Učenici koji žele birati neke od ponuđenih 10 odjela u ove tri škole, moći će prijave predati danas i sutra (22.6. i 23.6.) do 13 sati, a objava rezultata je predviđena do sutra (23.6.) u 16 sati.
  Upis će početi u petak (24.6.) i ponedjeljak (27.6.) Za učenike koje se ne stignu upisati u prvom krugu ljetnog upisnog roka, moći će se upisati u drugom upisnom krugu u utorak (28.6.) , kada je predaja prijava, a upis će biti u srijedu (29.6.)
  Planiran je jesenski upisni rok 22.8.
  U Srednjoj strukovnoj škola Orašje na raspolaganju su sljedeći odjeli: medicinski, elektrotehničar te CNC operater.
  U ŠC fra Martina Nedića Orašje predviđeni su upisi u opću gimnaziju, te dva odjela ekonomski tehničar – jedan financijsko računovodstveni i jedan komercijalni smjer.
  U Srednjoj školi Pere Zečevića Odžak planirani su upisi u opću gimnaziju, ekonomski tehničar–financijsko računovodstveni smjer, tekstilni tehničar i bravar.
  U tri srednje škole na području Županije Posavske planiran je upis 250 učenika.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti