Više

  Prijave za edukaciju i polaganje ispita za vozače plovila u Županiji Posavskoj, umjesto Ostrožcu

  Najčitanije

  Iz udruga civilnoga društva ali i institucija sa područja Županije Posavske ( ivilna zaštita, policija, lovačke i ribičke udruge, vatrogasci i drugi) sa područja Županije Posavske, pokrenuta je inicijativu prema Lučkoj kapetaniji u Ostrožcu koja je mjerodavna za provedbu edukacije i ispita za vozače plovila (najviše čamaca), da se ubuduće ta aktivnost obavlja u Županiji Posavskoj.

  -Lučka kapetanija Ostrožac izrazila je dobru volju i ponudila provedbu edukacije i ispita na prostoru Županije Posavske koji bi se održavao subotom u prostoru primjerenom broju prijavljenih kandidata. Nakon što se prikupimo više od 20 prijava, obavijestit ćemo Lučku kapetaniju kako bi pristupili daljnjoj organizaciji, doznajemo od glasnogovornika MUP-a Županije Posavske Josipa Dominkovića. U uredu glasnogovornika mogu se dobiti sve detaljnije obavijesti, podaci i obrazac prijave sa uplatnicama.
  Kontakt telefoni 031-713-644 ili mobilni 063 516 557.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti