Više

  Prijave za sudjelovanje na Međunarodnom sajmu poduzetništva Općine Orašje 2019 – MSPOO 2019

  Najčitanije

  Općina Orašje kao nositelj Projekta „Investin Lipik, Orašje & Garešnica“ u suradnji sa projektnim partnerima Gradom Lipikom i Poduzetničkim centrom Garešnica i sajamskim partnerom Županijom Posavskom organizira Međunarodni sajam poduzetništva Općine Orašje 2019 – MSPOO 2019, koji će se održati u periodu od 3. do 5. svibnja 2019. godine u prostoru Školsko-sportske dvorane u Orašju. Sudjelovanje na sajmu biti će osigurano za minimalno 30 poduzetnika izlagača s područja općine Orašje i gradova Lipika i Garešnica (RH). Svaki izlagač u sklopu priprema svoje prezentacije na sajmu, uz izložbeni bruto prostor površine 15m² uređen po principu „ključ u ruke“, dobiva medijsku najavu nastupa, sve potrebne informacije, te kompletnu logistiku potrebnu za kvalitetan sajamski nastup. Svi zainteresirani potencijalni izlagači, svoje sudjelovanje na Sajmu mogu prijaviti putem ispunjene prijave najkasnije do 15. travnja 2019. godine do 15.00 sati.

  Projekt “Invest in Lipik, Orašje & Garešnica” – Invest in LOG implementira se u okviru Programa Interreg IPA prekogranične suradnje Hrvatska – Bosna i Hercegovina – Crna Gora 2014-2020.

  Javni poziv i prijavni obrazac možete pogledati i preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti