Prijedlog Liste potencijalnih korisnika sredstava-Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša

Najčitanije

„Povodom objavljenog Javnog poziva za prikupljanje zahtjeva za sufinanciranje projekata zaštite okoliša na poziciji Grant za zaštitu okoliša na dan 06.12.2021. godine, Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša objavljuje prijedlog Liste potencijalnih korisnika sredstava po objavljenom javnom pozivu.

Lista potencijalnih korisnika sredstava se može preuzeti;

NAPOMENE:

Podnositelji prijava koji se nalaze u Prijedlogu liste potencijalnih korisnika sredstava po Javnom pozivu mogu uložiti prigovor u roku od sedam dana od dana objavljivanja iste na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.

Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se osobno na protokol Ministarstva ili preporučeno poštom u zatvorenoj koverti na adresu:

MINISTARSTVO PROMETA, VEZA I ZAŠTITE OKOLIŠA
ŽUPANIJE POSAVSKE
Jug I b.b. Obilaznica ,76270 Orašje
sa naznakom na koverti:
Prigovor po rezultatima „Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za sufinanciranje projekata zaštite okoliša“

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti