Više

  Prijedlog Liste potencijalnih korisnika sredstava-Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša

  Najčitanije

  „Povodom objavljenog Javnog poziva za prikupljanje zahtjeva za sufinanciranje projekata zaštite okoliša na poziciji Grant za zaštitu okoliša na dan 06.12.2021. godine, Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša objavljuje prijedlog Liste potencijalnih korisnika sredstava po objavljenom javnom pozivu.

  Lista potencijalnih korisnika sredstava se može preuzeti;

  NAPOMENE:

  Podnositelji prijava koji se nalaze u Prijedlogu liste potencijalnih korisnika sredstava po Javnom pozivu mogu uložiti prigovor u roku od sedam dana od dana objavljivanja iste na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
  Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.

  Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se osobno na protokol Ministarstva ili preporučeno poštom u zatvorenoj koverti na adresu:

  MINISTARSTVO PROMETA, VEZA I ZAŠTITE OKOLIŠA
  ŽUPANIJE POSAVSKE
  Jug I b.b. Obilaznica ,76270 Orašje
  sa naznakom na koverti:
  Prigovor po rezultatima „Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za sufinanciranje projekata zaštite okoliša“

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti