Više

  Prijem osvajača zlatne medalje u kickboxingu

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić je upriličio prijem za osvajača zlatne medalje na Svjetskom kupu u kickboxingu Tea Grgića, te trenera i predsjednika Kickboxing kluba 2002 Odžak Grgu Grgića. Prijemu je nazočila i ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta Ana Andrić. Svjetski kup u kichboxingu održan je u rujnu 2023. godine u Italiji za 1800 sudionika. Teo Grgić je osvojio zlatnu medalju u kategoriji juniora do 79 kg.

  -Čestitam na iznimnom uspjehu kojim smo postali bogatiji za svjetskog prvaka. Raduje me uspjeh mladih sportaša iz Posavine, a Vlada Županije Posavske će nastaviti pomagati rad sportskih klubova i pojedinaca, izjavio je predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti